We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Silver Flower Crystal Charm Hoop Earrings
$7.63
Code: SCHE148
Metal: 925 sterling silver
Gemstone: Preciosa crystal
Hoop Size: 1.2 x 12mm
Charm Size: 10mm W x 13mm H
Weight: 0.99 Gram
Finish: Silver, Oxidized
PRICE PER PAIR
SCHE148
925 Sterling Silver Flower Crystal Charm Hoop Earrings
These are 925 sterling silver Flower Crystal Charm Hoop Earrings. They are made of high-standard 925 sterling silver and comes in sizes 1.2 x 12mm with a weight of 0.99 grams. These silver Flower Crystal Charm Hoop Earrings will be the cutest item in your wholesale silver jewelry collection.
| Weight | 0.99 g |
|---|---|
| Crystal | Preciosa |
| Plating | Silver |
| Metal | 925 Silver |
| Price Per | Pair |
| Hoop Size | 1.2mm x 12mm |
| Charm Size | 10mm W x 13mm H |
| brand | Safasilver |
Write your content here...





