We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Silver Plain Smooth Cross Charm Hoop Earrings
$5.89
Item Code :SCHE166
Metal : 925 sterling silver
Finish : Silver
Type : Hoop Earrings
Hoop Size : 1.2 x 14 mm
Charm Size : 6 mm w x 14 mm L
weight : 0.6 grams
PRICE PER PAIR
SCHE166
925 Sterling Silver Plain Smooth Cross Charm Hoop Earrings
These are 925 sterling silver Plain Smooth Cross. Charm Hoop Earrings. They are made of high-standard 925 sterling silver and comes in sizes 1.2 x 14 mm with a weight of 0.6 grams. These silver Plain Smooth Cross Charm Hoop Earrings will be a cutest item in your wholesale silver jewelry collection.
| Weight | 0.6 g |
|---|---|
| Style | Hoop |
| Plating | Silver |
| Metal | 925 Silver |
| Price Per | Pair |
| Hoop Size | 1.2 mm x 14 mm |
| Charm Size | 6mm W x 14 mm H |
| brand | Safasilver |
Write your content here...





