We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Sterling Silver 20mm Plain Hoop Earrings
$35.96
Code: PSHE247
Material: 925 Sterling Silver
Size: 20mm x 4mm
Attribute : Hypoallergenic
Weight: 5.2 gram
Finishing: Silver
Price per Pair
PSHE247
Sterling Silver 20mm Plain Hoop Earrings
These are sterling silver 20mm plain hoop earrings. They are made of high-standard 925 sterling silver and come in sizes 20 mm with a weight of 5.2 grams. These sterling silver 20mm plain hoop earrings will be a unique item in your wholesale silver jewelry collection.
| Weight | 5.2 g |
|---|---|
| Style | Hoop |
| Plating | Silver |
| Metal | 925 Silver |
| Price Per | Pair |
| Hoop Size | 20mm |
| brand | Safasilver |
| Thickness | 4mm |
Write your content here...





