We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Silver Square Plain Huggie Hoop Earrings
$11.81
Code: PSHE257
Material: 925 Sterling Silver
Size: 13mm x 3mm
Attribute : Hypoallergenic
Weight: 2.5 gram
Finishing: Silver
Price per Pair
PSHE257
Silver Square Plain Huggie Hoop Earrings
These are silver square plain huggie hoop earrings. They are made of high-standard 925 sterling silver and come in sizes 13mm with a weight of 2.5 grams. These silver square plain huggie hoop earrings will be a unique item in your wholesale silver jewelry collection.
| Weight | 2.5 g |
|---|---|
| Style | Hoop |
| Plating | Silver |
| Metal | 925 Silver |
| Price Per | Pair |
| Hoop Size | 13mm |
| brand | Safasilver |
| Thickness | 3mm |
Write your content here...





