We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Silver 13mm Plain Heart Hoop Earrings
$10.10
Code: PSHE250
Material: 925 Sterling Silver
Size: 13mm x 4mm
Attribute : Hypoallergenic
Weight: 1.8 gram
Finishing: Silver
Price per Pair
PSHE250
Silver 13mm Plain Heart Hoop Earrings
These are silver 13mm plain heart hoop earrings. They are made of high-standard 925 sterling silver and come in sizes 12mm with a weight of 1.8 grams. These silver 13mm plain heart hoop earrings will be a unique item in your wholesale silver jewelry collection.
| Weight | 1.8 g |
|---|---|
| Style | Hoop |
| Plating | Silver |
| Metal | 925 Silver |
| Price Per | Pair |
| Hoop Size | 13mm |
| brand | Safasilver |
| Thickness | 4mm |
Write your content here...





