We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
20mm Silver Square Disc Shiva Eye Shell Earrings
$23.78
Code: SEAR181
Material: 925 Sterling Silver
Gemstone: Shiva Eye Shell
Earring Size: 20mm W x 34mm H
Stone Size: 10mm
Weight: 4.8 Grams
Finishing: Silver
Price Per Pair
SEAR181
20mm Silver Square Disc Shiva Eye Shell Earrings
These 20mm silver square disc shiva eye shell earrings are a beautiful piece of sterling silver jewelry. These silver earrings have carefully crafted shiva shell sizes of 20mm W x 34mm H. They are made of high-standard 925 sterling silver. These 20mm silver square disc shiva eye shell earrings will be an exotic item in your wholesale silver jewelry collection.
| Weight | 4.8 g |
|---|---|
| Gemstone | Shiva eye shell |
| Plating | Silver |
| Metal | 925 Silver |
| Price Per | Pair |
| Size | 20mm W x 34mm H |
| Stone Size | 10mm |
| brand | Safasilver |
Write your content here...





