We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Hoops with Plain Triangle Charm Earring 925 Silver
$18.63
Code: SCHE201
Metal: 925 sterling silver
Hoop Size: 25mm w x32mm L
Charm Size: 4mm
Weight: 3.0 Grams
Finish: Silver
PRICE PER PAIR
SCHE201
Silver Dangle Trianlge Charm Hoop Earrings
These are silver dangle Tranigle charm hoop earrings. They are made of high-standard 925 sterling silver charms and come in sizes 4mm with a weight of 3.0 grams. This Hoops Made with 925 sterling silver its hand made earring hoops shiny
| Weight | 3 g |
|---|---|
| Style | Hoop |
| Plating | Silver |
| Metal | 925 Silver |
| Price Per | Pair |
| Size | 25mm w x 32mm L |
| Hoop Size | 25mm |
| Charm Size | 4mm |
| brand | Safasilver |
| Thickness | 1.5mm |
Write your content here...





