We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Silver Crystal With Dangling Charm Hoop Earrings
$10.31
Code:SCHE132
Metal: 925 sterling silver
Gemstone: Preciosa crystal
Hoop Size: 1.2 x 14mm
Charm Size: 6mm
Weight: 2.20 Gram
Finish: Silver
PRICE PER PAIR
SCHE132
925 Sterling Silver Crystal With Dangling Charm Hoop Earrings
These are 925 sterling silver Crystal With Dangling Charm Hoop Earrings. They are made of high-standard 925 sterling silver and comes in sizes 1.2 x 14mm with a weight of 2.20 grams. These silver Crystal With Dangling Charm Hoop Earrings will be the cutest item in your wholesale silver jewelry collection.
| Weight | 2.2 g |
|---|---|
| Crystal | Preciosa |
| Plating | Silver |
| Metal | 925 Silver |
| Price Per | Pair |
| Size | 14mm |
| Charm Size | 6mm |
| brand | Safasilver |
| Thickness | 1.2mm |
Write your content here...





